43 thoughts on “Lil Wayne – Murda (Audio) ft. Cory Gunz, Capo, Junior Reid

 1. Dritan Jaupaj says:

  [Hyrje: Junior Reid] Duke filluar, pse? Pse Pse Po.
  .
  [Refreni: Junior Reid] Vrasje e shkallës së parë Lutuni atyre nuh shtyjeni më tej Kjo është një viç nuh, ne bëjmë burger Të rinjtë, të zhveshur nga flakadani .
  .
  [Vargu 1: Lil Wayne] Uh, nigzat e vërteta thonë soowoo Dhe filani vrau filanin Rrugët flasin dhe budallallëqet ecin me paterica, por Strshtë strutë në strutë Paniku i niggas Shtypja e butonit Fundi po vjen Numëroni bekimet tuaja Ne jetojmë në ditë dhe kohë Ku dhjetë urdhërimet Tani janë sugjerime Sa dëshpëruese Sa i infektuar Shtrëngoni kliko, pluhur, zorrët Bushtrat e këqija në fustanet e luleve me pussies ngushtë Gjeta të çara Plumbat AK lëvizin malet Thyej ato kurvërat deri në guralecë Kjo bisedë e ashpër është si muzikë për veshët e mi Kështu që mbajeni capella Bazuar ne histori te vertete Ne nuk shqetësohemi, jeni shumë të shqetësuar Unë u përballa me frikën time dhe u thashë atyre nënave që jeni shumë të mrekullueshëm Kokë e tmerrshme nga New Orleans Aty ku të rinjtë, ata morën dy zgjedhje Gjuaj, ose pushkato, ose një nigga zgjedh për ty Ne i vramë ata .
  .
  [Refreni: Junior Reid] Vrasje e shkallës së parë Beg dem nuh shtyje më tej Kjo është një viç nuh, ne bëjmë burger Të rinjtë, të zhveshur nga flakadani Vrasje e shkallës së parë Beg dem nuh shtyje më tej Kjo është një viç nuh, ne bëjmë burger 'Shkak të rinjve, dem i lidhur me flakë.
  .
  [Vargu 2: Cory Gunz] Yo, Tune point dhe unë po pastroj pluhurin e niggas Nuk po flas duke mos marijuanë Sapo u çel, mbretërova si thëllëza Dhe dha dy fucks, unë nuk jam një koala Xhaxhai im gangsta, por unë e bëj atë nervoz E tëra që ai shikon në fytyrën time është vrasje Mbeturinat e një ndezësi janë mbeturinat e mia një furrë Unë ritem dhe kthehem dhe ajo do të përballet me termos Dëshira e parë e ditëlindjes po caktohej Gjuaj një nigga, zgjohu në zgjim Shtrihuni në një gotë A kurvë modeli Pastaj vendosa margaritarë në një kurvë si Jakobi Luaj kasetë të ashpër, nga kjo shirit Gara larg si grim i nënës Hiqi, duke kërkuar diçka për të marrë Merrni letrën apo po futeni në letër? Jo horoskopi, por në fushën e tmerrit Lutjuni Zotit që shihni nesër, jo Ata i dhanë niggës time tridhjetë për një kavanoz droge Por bëj një nigga të ndyrë me një sapun Duke fryrë aq shumë, ju teshtini kar Besoni në mua, unë nuk besoj në mut Po mbërtheni qindarkat? Po shtrydh pikoj It's Young Money 'derisa jam në ngrirje e ngurtë, kurvë .
  .
  [Refreni: Junior Reid] Vrasje e shkallës së parë Lutuni atyre nuh shtyjeni më tej Kjo është një viç nuh, ne bëjmë burger Të rinjtë, të zhveshur nga flakadani Vrasje e shkallës së parë Beg dem nuh shtyje më tej Kjo është një viç nuh, ne bëjmë burger 'Shkak të rinjve, dem i lidhur me flakë..
  .
  [Vargu 3: N.O. Capo] Gjithçka ka të bëjë me paratë, nigga, dreq famën Nga vijmë, të shtënat bien, nigga, ditë e gjerë Lil 'woadie tha se ai kishte një shans, ai do ta bënte përsëri këtë mut Tabletat Poppin për dhimbjen, por përsëri nuk do të ndiej asgjë Ershtë më e thellë se ky rep, unë jam në lojë prapa njomjes Kornizat e Cartier-it më shikonin të çuditshme Pse më së shumti dëgjohet dhe rrallë jam i arsyeshëm Çelësi i ulët ende mund të heqë një tullë nga emri im Tani unë do të ta them këtë këtu për nemin tim të ri Të njëjtat me të cilët i vura qoshet, bëj numra Nëse ka qenë ndonjëherë problem, shikoji ata të ngrihen shpejt Kapur një L që i qëndronte skenarit, ti e di që kam ndërruar Tani kalojmë .
  .
  [Refreni: Junior Reid] Vrasje e shkallës së parë Beg dem nuh shtyje më tej Kjo është një viç nuh, ne bëjmë burger Të rinjtë, të zhveshur nga flakadani Vrasje e shkallës së parë Beg dem nuh shtyje më tej Kjo është një viç nuh, ne bëjmë burger 'Shkak të rinjve, dem i lidhur me flakë

Leave a Reply